Poşet üretiminde ve imalatında öncü firmalardan olan Özbir Antistatik poşet ürün grupları ile de sizlere en iyi üretim kalitesini sunmaktadır. Ese Korumalı poşet olan bu ürünler oldukça geniş bir kulanım ağına sahiptir. Şeffaf özelliğide bulunan bu poşetler elektronik sanayi başta olmak üzere bir çok alanda yaygın şekilde kullanılmaktadır. Poşetin  şeffaf özelliğinin bulunması sayesinde poşetin ağız kısmı açılmadan poşet içerisindeki ürün görülmektedir.

Kilitli Poşet , Baskılı Poşet ürün çeşitliğinde sizlere bir çok farklı model ile hizmet veren firmamızdan toptan olarak en düşük imalat bedelleri ile hizmet alabilirsiniz. Antistatik Poşet için Türkiye genelinde hizmet veren firmamız siparişlerinizi adresinize kolayca göndermektedir.

Antistatik Poşet Nerelerde Kullanılılmaktadır?

  • Elektronik sanayi sektörü ve firmaları Antistatik poşet kullanımında en önde olanlardır.
  • Üretim-montaj, bakım ve onarım firmaları Antistatik kilitli poşet kullanımı tercih edenlerin başında gelmektedir.
  • Elektronik kart üreticileri, ithalatçılar, elektronik cihaz üreticileri, patlayıcı madde üretimi yapan firmalar
  • Her türlü elektronik aletin üretimi, taşınması, depolanması için Antistatik kilitli poşet kullanımı yapılmaktadır.

Antistatik Poşet Üretim ve İmalatı

Kilitli Torba imalatında sektörün öncülerinden olan imalatımızda sizlere Antistatik poşet içinde en iyi çözümleri bizler üretmekteyiz. Ürün özelliklerine farklı ebatlarda üretilen bu poşetler en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Kendi tesisimizde üretmiş olduğumuz bu poşetler hakkında hemen uzmanlarımıza ulaşabilir ve fiyatlar hakkında net bilgi alabilirsiniz.