Poşet Ambalaj ürünleri sektöre göre binlerce çeşite ulaşmış durumdadır. Kilitli Poşet ürünleri de bunlardan biridir. Neredeyse sayısız alanda kullanılan bu poşet modelinde gıdadan tutunda sanayi sektörüne kadar her alanda kullanılmaktadır. Ufak parça eşyaların ambalajlanması için son derece etkili bir kullanım yöntemidir. Meyve ve kuru gıdalar içinde son derece yaygın poşet kullanımıdır. Firmamız Özbir Ambalaj Kilitli Poşet üretimini kendi imalathanesinde gerçekleştirmekte olup istediğiniz her yere sipariş gönderimi yapmaktadır. Kilitli torba adı ile bilinmekte olan bu poşet ürünü ebatları ve diğer tüm özelikleri için firmamız uzmanları ile hemen canlı destek bölümünden görüşebilirsiniz.

Kilitli Poşet için seri üretim, uygun toptan alım fiyatları sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Kilitli Poşet Modelleri

  • Baskılı Kilitli Poşet
  • Baskısız Kilitli poşet
  • Fermuarlı Kilitli Poşet

Bir çok yerde satılmakta olan bu poşet modeli genelde adetli olarak online alışveriş sitelerinde bulunmaktadır. Ancak firmamız Sdf ambalaj ile aracı firma, ajans olmadan toptan olarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizlere en makul fiyat olanakları sunduğumuz Kilitli PoşetKilitli torba için bizlere ulaşınız.