Bir çok farklı poşet modelini üreten firmamız Özbir Ambalaj Mağazacılık alanında prestij ve görsellik açısından tercih edilen Yumuşak Saplı Poşet üretiminide en yüksek kalitede üretmektedir. Mağaza sektörü dışında farklı alanlardan da talep gören Yumuşak saplı poşetler aynı zamanda Kulplu poşet adı ilede anılmaktadır. LDPE (LDPE Alçak yoğunluklu polietilen), HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) ile üretimi yapılmaktadır. Firmamız Türkiye genelinde her ilden sipariş almakta ve adrese teslim gönderim yapmaktadır. Baskılı poşet kullanımını ilk defa deneyecek olan müşterilerimiz kendilerine en uygun poşet modeli için teknik personellerimiz ve uzmanlarımızla dilediği zaman görüşebilirler.

Yumuşak Saplı Poşet Kullanım Avantajları

  • 20×30 cm / 30×40 cm / 40×50 cm / 50×60 ebatlarında üretimi bulunmaktadır. Bu boyutlar standart imalat boyutlarıdır bunun dışında farklı ebatlarda yaptırmak istediğiniz yumuşak saplı poşet için firma uzmanlarımızla görüşmeniz gerekmektedir.
  • Yumuşak Saplı Poşetlere her iki yüze farklı baskı yapılabilmektedir. Reklam açısından firma logonuzu ürün görsellerinizi de dilerseniz poşet üzerinde kullanabilirsiniz. Bu poşet türümüz reklam açısından son derece uygun ve sıkça tercih edilen poşet türüdür.
  • Daha önce yaptırmış olduğunuz bir poşet modeliniz varsa poşet tasarımınızı bizlerle paylaşabilir ve aynı şekilde baskıya devam ettirebilirsiniz. Herhangi bir poşet tasarımınız yoksa firma uzmanlarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Yumuşak Saplı Poşetlerde Sağlamlık

Poşet ürünleri için ülkemizde sayısız adete firma veya ajans hizmet vermektedir. Ancak sürekli poşet firması değiştiren yüzlerce sayısız işletme sahibi bulunmaktadır. Genelde amatör uygulamalarda en sık yaşananlar sorunlar poşet hammaddesindeki yetersiz ve kalitesiz ürün kullanımı ile dayanıksız ve çabuk zarar gören, kopan ve yırtılan poşetler bulunmaktadır. Yumuşak saplı poşetleri kendi imalathanesinde üreten Özbir ambalaj en yüksek dayanıklıkta ve üstün kalitede poşetler üretmektedir.

Yumuşak Saplı Poşet